O firmie

Home / O firmie

EUGENE PERMA Professionnel od 1918 roku jest ekspertem od pielęgnacji włosów. Dzięki doświadczeniu i wyjątkowo spersonalizowanym rezultatom współpracy z klientami marka podpisuje się pod indywidualnym stylem, inspirowanym Francją.

„W EUGENE PERMA Professionnel jesteśmy pasjonatami niewiarygodnie naturalnych i pełnych charakteru włosów, które są dla nas nieograniczonym źródłem inspiracji.”

EUGENE PERMA Professionnel jest firmą niezależną, dzięki czemu może być blisko swoich klientów, lepiej rozumieć ich oczekiwania i pragnienia oraz angażować się w długotrwałą współpracę.

Dumna ze swojej francuskiej fachowej wiedzy, EUGENE PERMA Professionnel wprowadza produkty, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane we Francji, ściśle według potrzeb swoich klientów. W Paryżu znajduje się laboratorium badań i rozwoju Research & Development Laboratory, które prowadzi badania nad koloryzacją i pielęgnacją włosów. Najważniejszym priorytetem pracowników laboratorium jest jakość i skuteczność produktów przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o bezpieczeństwo stosowania wytwarzanych preparatów.

Produkty Eugene Perma Professionnel wytwarzane są w fabryce w Reims, która została zaklasyfikowana do nielicznego grona obiektów produkcyjnych przestrzegających polityki ochrony środowiska. Nieustannie trwają prace nad zmniejszaniem ilości tworzyw sztucznych, ograniczeniem zużycia tekturowych opakowań oraz zerowej emisji do środowiska.

1918 – 2014
Firma została założona w 1918 przez francuskiego stylistę fryzur Eugene Sutter. Przez lata firmarozwijała się na rynku profesjonalnych pielęgnacyjnych kosmetyków do włosów i stworzyła trzy największe bazy w Paryżu, Londynie i Wiedniu. Ten międzynarodowy rozwój rozpoczął się od wynalezienia trwałej do włosów „Eugène Permanent Waves „. Dzisiaj EUGENE PERMA Professionnel jest obecna w 56 krajach, a dzięki swojej unikalnej wiedzy jest symbolem sukcesu „Made in France”.

Aktualnie EUGENE PERMA Professionnel jest na 1 miejscu wśród francuskich niezależnych firm w całości poświęconych pielęgnacji włosów.

PROPONUJEMY SZEROKĄ GAMĘ INNOWACYJNYCH PRODUKTÓW SPEŁNIAJĄCYCH TWOJE WYMAGANIA DLA ZADOWOLENIA TWOICH KLIENTÓW.
Połączenie wysokiej jakości innowacyjności, wydajnościoraz bezpieczeństwa i szacunku dla włosów. Produkty EUGENE PERMA Professionnel stworzone i wyprodukowane we Francji, według najważniejszych wartości: jakość, francuskie doświadczenie i kreatywność.
• Produkty dające wybitne i natychmiastowe wyniki.
• Produkty praktyczne.
• Produkty przetestowane i zatwierdzone przez ekspertów fryzjerstwa.

KOLEKCJE SEZONOWE
Inspirowane najnowszymi trendami, aby wydobyć twoją kreatywność.
• Zespół artystyczny EUGENE PERMA Professionnel tworzy dwie wspaniałe nowatorskie kolekcje w ciągu roku, na sezon: Wiosna/Lato i Jesień/Zima.
• Artystyczna wizja opiera się na „Francuskim Stylu”.
• Tworzone są nowe techniki fryzjerskie, abyś mógł zachwycić klientów twojego salonu.

TECHNICZNY I ARTYSTYCZNY ZESPÓŁ SYGNOWANY JEST NAZWĄ EP AKADEMIA
Z EUGENE PERMA PROFESSIONNEL Twoja kreatywność nie zna granic! Jesteśmy dumni z naszej unikalnej wiedzy, dzięki której zapewniamy jakość i kreatywność w codziennej pracy.
Oddajemy w Państwa ręce naszą wiedzę, artystyczną wizję i produkty w całości poświęcone pielęgnacji włosów.